Srpen 2012

Out and About in Philadelphia [16. 8.]

17. srpna 2012 v 10:59 | Cheelsi |  2012 (candids)
Společně s kamarádem Cheynem, byla Miley včera (16. srpna) vyfocena v Philadelphii ve svém autě. Vlasy Miley vypadají dobře! Je i oznámeno, že Miley bude v pondělí opouštět Philadelphii a bude se vracet do Los Angeles na předávání cen Do Something v úterý. Je úžasné že na akci bude mít Miley nové vlasy, kde je nominována v kategorii Twitter! Nezapomeňte se v galerii podívat na 12 MQ fotek.
absG8gOe adzHufqW acqVJtbA
adtXEu69 ablc3azn acjliXzy

[News] Miley & GOOOOOOOOO!!! MUSIC Working Together for her New Album

17. srpna 2012 v 10:49 | Cheelsi |  News
Ano, Miley Cyrus si ustřihla skoro všechny svoje vlasy a dala jim trošku platinového nádechu. Reakce na její nový look na sociálních sítích od různých lidí byli odlišné. Některým se to LÍBÍ a někteří to doslova NESNÁŠEJÍ. No, není to snad skutečné znamení velkého stylu i tak?

Miley se ohledně svého nového sestřihu cítí DOBŘE a neustále nám opakuje jak se jí líbí na svém twitteru.

Mileyiny vlasy nejsou v posledních dnech jedinou proměnou. Televizní hvězda se stala hudební hvězdou a pracuje na dalším albu! Společnost GOOOOOOOO!!! MUSIC byla s Miley v Philly asi před dvěma týdny ve studiu kde vytvářeli novou úžasnou hudbu a užívali si to.

GOOOOOOO!!! je zřejmě nejlepší společnost na vydávání hudby za poslední roky: Big Sean/Kanye West - Marvin Gaye & Chardonnay, Nicki Minaj - Right by My Side, Usher - I.F.U., a Chris Brown - Bassline, a to jsou jenom nějaké..

Zatím nejsou žádné detaily o datumu vydání ale slibuju že hudba kterou vydají je BANÁNOVÁ!! Chci říct, je TAK GOOOOOOO!!! a ona JE MILEY!!


Liam talks about Miley on Good Morning America

17. srpna 2012 v 10:34 | Cheelsi |  From TV
Včerejší ráno udělal Liam Hemsworth rozhovor pro Good Morning America kde mluvil i o Miley a jejich nových vlasech. Řekl: "Její vlasy vypadají dobře. Je to velká změna a vypadá opravdu fantasticky". Níže se můžete podívat na celý rozhovor.

Miley Cyrus, Rihanna, Vanessa Hudgens: Celebrity Summer Style for 2012

17. srpna 2012 v 10:30 | Cheelsi |  From TV
Toto léto byly naše oblíbené Hollywoodské hvězdy viděny na ulicích v nějakých sexy letních outfitech. Od Miley Cyrus daisy dukes stylu až po Rihanniny conversky - Celebuzz rekapituluje nejlepší styly léta roku 2012.

Po zasnoubení se svým australským přítelem Liamem Hemsworthem na Miley Cyrus téměř neponechalo známky na její představivosti letos v létě. Nosí na sobě šortky a odvážné bezramínkové topy. Zatímco zpěvačka Rihanna si užívá dovolené a cestování. Je známá hlavně pro svou módní personu a svými oblíbenými Converse teniskami a s funky výstrojí na ruce aby si zajistila pozornost.

Celý článek zde!

Dr Martens 1460 W

16. srpna 2012 v 13:20 | Cheelsi |  Fashion
Během pobytu v Philadelphii Miley tweetla několik fotek kde nosí naprosto úžasné boty. Na internetu jsou k zakoupení podobné, ale nejsem si jistá, zda jsou to přesně ty samé! Boty Dr Martens 1460 W Boot si můžete koupit online pouze za £90. Miley v nich vypadá dokonale!

» Dr Martens 1460 W Boot - £90 - DrMartens.co.uk (clickni zde).

Personal #92

16. srpna 2012 v 13:12 | Cheelsi |  Personal
Nová osobní fotka když Miley ještě měla drdol. Vypadá skvěle..!
adtJ4Ojv

Meeting Fans in Philadelphia

16. srpna 2012 v 13:10 | Cheelsi |  Personal
Při zastávce na kafe ve Starbucks v Philadelphii včera ráno si Miley udělala i čas na pár slov s fanoušky - někteří z nich vypadali opravdu šťastně když byla uvnitř! Miley dokonce tweetla fotku s fanoušky kterou vyfotila. Je to od ní milé! Každý fanoušek který Miley potkal řekl, že je velmi milá a hodná ke svým fanouškům. Mají prostě štěstí! Nezapomeňte se podívat na všechny fotky v galerii.

advopRPX aduM1j3N adslOcHr
adbPndk0 aby8lszF abmZuEly

Coincidence & Chance Short-Sleeved Chiffon

16. srpna 2012 v 13:00 | Cheelsi |  Fashion
Včera Miley nahrála na svůj účet na Twitteru fotku kde na sobě má Coincidence & Chance Short-Sleeved Chiffon Dress od Urban Outfitters. Fanoušek jí napsal že její vlasy i styl jsou teď mnohem lepší a Miley odepsala slovy: "to je to co se snažím říct! Moje oblečení na mě teď má smysl :) Cítím se taaaaaak SAMA SEBOU". Šaty si můžete koupit i vy online!

» Coincidence & Chance Short-Sleeved Chiffon Dress - $59 - Urban Outfitters (clickni zde).

[News] Miley Cyrus obhajuje svůj nový účes - Liam "ho miluje"

16. srpna 2012 v 12:53 | Cheelsi |  News
Stojí si za svým novým účesem. A stejně tak i její muž.

Když Miley Cyrus v neděli dala na Twitter fotky, kde ukazuje svůj nový krátký účes, mnoho vášnivých fanoušků reagovalo nešťastně a dotazovali se 19-ti leté zpěvačky proč to udělala.

"Můj táta @billyraycyrus my říkával 'možnosti jsou jako k***éni kžadý v sobě nějaké má,' tweetla Cyrusová v pondělí. "MILUJU svoje vlasy <3 cítím se šťastně, krásně, a volně."

Také sdílela těžké moudro pro fanoušky, aby se upustili rozruchu nad jejím účesem.

"Vlastní láska je největší lichotka ze všech," tweetla ve středu, společně s fotkou kde se vyhřívá na výsluní s jasnou červenou rtěnkou, kroužkem v nose a hodně zlata na jejích rukou.

Přes všechny statistiky má Cyrusová přece jen v davu jednoho, kdo jí podporuje, a tím je její snoubenec (od 6. června), Liam Hemsworth, 22.

"On miluje [moje vlasy]," tweetla Miley pro fanoušky ve středu. "Včera večer mi řekl že vypadám nejvíce šťastná jakou mě kdy viděl :) líbí se mu že teď vidí více moje oči."

Zdroj: People.com

Bravo Nr.34 (Německo)

15. srpna 2012 v 15:00 | Cheelsi |  Magazines
Scany v HQ německého Brava. Miley, Liamovi, a jejich zasnoubení je věnována celá dvoustránka. Za tyto scany ve vysoké kvalitě vděčím MileyHQ.net.
adpLakps acklObQ5 abocI3r2
adpfTPoi acsrZq0f adbGgUoY