Miley talks about her tour

30. března 2011 v 11:03 | Cheelsi |  News
Na Rumunských stránkách jsem objevila co Miley napsala o Gypsy Heart Tour 2011... Jelikož jsem to překládala ale pak mi to zmizelo (jsem uplně flákla do kompu :D) tak jsem si to přeložila ze Slovenštiny od Mileycyrus-team. Díky ;)

"Chci lidem ukázat, že jsem něco víc , než co vidí v televizi."
"Bude to něco úplně něco jiného než mé předchozí koncerty. Budou věnovány jedině hudbě. Budou tam akustické věci, písně, které jsem ještě nikdy nehrála na předchozím turné."
"Chci, aby to bylo něco zvláštního. Nikdy jsem ještě necestovala po Austrálii. Bude to opravdu osobní. Chci poslouchat rady od fanoušků."
"Během posledního turné jsme dost měnili kostýmy. Toto turné tak nebude."

Cyrus prožila bouři v loňském roku, kdy se její rodiče rozvedli (ale nyní jsou znovu spolu), a na předních stránkách novin se psalo o jejím kouření Bonga.
"Ať budete žít svůj život a snažit se být perfektní, nežijete naplno, protože nemůžete dělat žádné chyby a na konci svého života nebudete inteligentní a opatrný."

Cyrus také řekla, že s Liamem Hemsworth jsou stále přátelé.
"Mezi námi není špatný vztah. Všechno je v pořádku."
"Liam je jako pochoutka Makrona. Když jsem přišla domů, máma řekla:" Ach, to je jak kdyby jsi byla zpět v Nashvillu ".. To bylo skoro jako jižní potraviny."
"Není nikde tak dobře jako ve svém domově, kde jsem žila v Nashville."

Žádné cirkusové triky a tolik změn kostýmů - vstupenky za cenu nižší než 100 dolarů - jsou klíčové elementy pro její "Gypsy Heart" show.
"Nezpívám přes playbacku. Raději budu zpívat na hovno, i kdyby mě měli lidé vidět zpívat přes playback."

GYPSY HEART TOUR je anglický překlad ze španělského názvu "Corazon Gitano Tour". Španělský titul z tour bude jen v Latinské Americe, v jiných zemích bude mít turné název jako Gypsy Heart Tour, což znamená "cikánské srdce".
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama