Kamarádi Miley

17. března 2011 v 10:01 | Cheelsi |  Friends
Miley se setkala s Mandy na The Best of Both Worlds tour. Mandy dělala Miley tanečnici. Tráví spolu hodně času a v roce 2008 si založili show na YouTube jménem "Miley & Mandy". Po jejich prvním videu dostali nabídku od ACDC (Adam/ Chu Dance Cru) na dance battle kde vystoupili jako M&M Cru =)

Miley a Taylor Swift se znají tři roky. Obě milují Zemi, kovboje a romantiku. Kromě toho, obě pocházejí z amerického státu Tennessee.

Miley a Ashley Tisdale jsou nejlepší kamarádky. Rády spolu chodí nakupovat na Ash se objevila na Miley seznamu 7-mi lidí bez kterých by nemohla žít :)

Miley a Demi Lovato se znají dva roky a spolupracovali na videu `Send it on` od projektu Make a change. Camp rock ve kterém si Demi zahrála patří mezi oblíbené filmy Miley.

Miley a Selena Gomez spolu kamarádí, ale že jsou BFF se říct nedá. Selena řekla: "Nejsme super kamarádky, ale dělám vše pro to, aby jsme se sblížily."

Emily Osment a Miley se znají 4 roky z natáčení seriálu Hannah Montana. Taky ale nejsou super kámošky. Miley ve své knize "Milníky na mé cestě" řekla, že pokaždé když se s Emily zkoušela zkamarádit, skončilo to vždy hádkou. Ale nikdy se navzájem nesnášely. Nyní jsou dobrými kamarádkami :)

Miley s Mitchelem Mussem jsou jako bratr a sestra. "Můžu mu věřit" řekla Miley. Tito dva se také znají z natáčení Hannah Montany :) 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama